BlackWolf Gaming

Prieš žaisdami suaktyvinkite savo smegenis

Galingas žaidimų energijos papildymas žaidėjams ir e-sporto varžovams

 • Ilgalaikė energija be nepageidaujamų padarinių
 • Aštrus fokusavimasis ir ideali koncentracija
 • Mėgaukitės skaniais vaisių skoniais, įskaitant be kofeino
 • Visiškai skaidri formulė – be tuščių ingredientų ar nepageidaujamų priedų
blackwolf
 • 22 porcijos
 • Nulis cukraus
 • Nulis kalorijų
 • 100% veganiškas
 • Siuntimas visame pasaulyje
 • Pagaminta JAV

Pažadink savo smegenis.

Žaisk ir pasiek geriausius savo rezultatus


Nesvarbu, ar ruošiatės „Zelda“ greičio ruožui, pasineriate į „Call of Duty“ mirties rungtynes, ar leidžiatės į intensyvią „World of Warcraft“ sesiją, Galingas „BlackWolf“ gaivinančių, pažinimą gerinančių elementų derinys padės išlaikyti kontrolę ir pasiekti geriausius rezultatus kiekvienoje kritinėje situacijoje.

blackwolf red
blackwolf blue
blackwolf green

Aukščiausios kokybės švarus energijos šaltinis jūsų žaidimui. Jokių kompromisų.
„BlackWolf“ užveda jūsų žaidimų seansus tiksliai taip, kaip norite, be jokių nepageidaujamų efektų.

Priešingai nei saldžiuose ir “chemijos” papildytuose, konservuotuose energetiniuose gėrimuose, BlackWolf visiškai neturi cukraus, dirbtinių skonių ar dažiklių, užpildų, priedų ir kalorijų. Suteiks jums sveikesnį požiūrį, kaip išlaikyti dėmesį, budrumą ir energiją žaidimo metu.

Jokio nervingumo. Jokių sukrėtimų. Ir jokių nemalonių pasekmių. Tiesiog aukštos kokybės, švari, ištverminga energija ir susikaupimas pergalingam pasirodymui, kuri nepaliks jūsų per daug susierzinusiu po žaidimo.

Ilgalaikė energija

Didžiausia galia. Kiekviename BlackWolf kaušelyje yra 200 mg kofeino ir 125 mg dinamino. Įrodyta, kad šis dinamito duetas padidina energiją, budrumą ir susikaupimą, suteikia jūsų smegenims visą reikiamą budrumą, kad matytumėme jus intensyviai žaidžiant ištisas naktis, valandų valandas šlifuojant trofėjų gavimo taktikas, epiniuose ieškojimuose… ir nepraleisti net tos nesibaigiančios, nepraeinamos scenos.

Maksimalus dėmesys

Likite zonoje su nepajudinamu susikaupimu. Nuo pradžios iki pabaigos L-tirozinas, taurinas ir dinaminas leis jums užsidaryti ir lazeriu sutelkti dėmesį į kiekvieną žaidimo aspektą. Įrodyta, kad L-tirozinas pagerina protinį pažinimą, padidina apdorojimo greitį, o tai gali padėti greičiau reaguoti, tiksliau pataikyti į taikinius, geriau atlikti tuos sprogstamus derinius ir visada būti pasiruošę spausti mygtukams tiems QTE.

Optimalus našumas

Nesvarbu, ar žaidžiate vienas, ar su savo komanda, žaiskite aukštesniu lygiu, siekdami dominavimo. Kai svarbi kiekviena sekundė, „BlackWolf“ suteikia jums ramų susikaupimą, susikaupimą ir valdymą, kurio reikia norint žaisti geriau ir mažiau pavargti greito ir daug pastangų reikalaujančio žaidimo metu. Su kokosų vandens milteliais optimaliam drėkinimui, tai idealus smegenis stiprinantis, energijos suteikiantis mišinys GGWP. Kiekvieną kartą.

Lūpų apsilaižymas, pliaukštelėjimas per veidą,
įvairaus skonio pojūčiai

Galite rinktis iš trijų neįtikėtinų vaisių skonių ir kiekvienas patiks jūsų skonio receptoriams, todėl žaidimai visada bus tokie paskaninti.

 • Puikus skonis – jokio bjauraus poskonio
 • Puikiai maišosi – nėra drumstumo ar grūdėtumo
 • 3 vaisių skoniai – įskaitant be kofeino
blackwolf gaming fruit
blackwolf <a class=supplement facts” class=”wp-image-535″/>

BlackWolf Be Kofeino

Nenori kofeino? „BlackWolf Fruit Punch“ skonis yra visiškai be kofeino. Vietoj to, jame yra DMAE ir huperzino – galingų nootropinių medžiagų, kurios padidina jūsų koncentraciją ir susikaupimą, todėl žaidimo metu esate protiškai stiprus.

Tuo tarpu 125 mg dinamino suteiks jums pakankamai energijos, kad matytumėte seansą, bet neužmigsite prieš miegą. Nesvarbu, kaip vėlai mėgstate žaisti.

Kokybiški ingredientai

„BlackWolf“ sudėtyje yra aukščiausios kokybės, moksliškai pagrįstų ingredientų, skirtų palaikyti ir pagerinti jūsų žaidimų našumą. Be cukraus ir kalorijų, BlackWolf yra sveika alternatyva cukrumi užpildytiems energetiniams gėrimams.

100% skaidri formulė

Visi BlackWolf ingredientai yra visiškai atskleisti, įskaitant jų kiekius. Nėra užpildų, „slaptų“ ingredientų ir patentuotų mišinių. Tai reiškia, kad nuo jūsų nėra nieko paslėpta.

Pagaminta JAV

„BlackWolf“ išdidžiai gaminamas JAV FDA patvirtintoje, GMP sertifikuotoje gamykloje, laikantis griežčiausių kokybės kontrolės sąlygų, naudojant tik aukščiausios kokybės ingredientus. Taigi galite pasitikėti, kad tiksliai žinote, ką gaunate.

Dažnai užduodami klausimai – DUK

Kas yra BlackWolf?

Ar tikrai be cukraus ir kalorijų?

Blackwolf sudėtyje nėra cukraus – tik nedidelis kiekis nulinės kalorijos saldiklių sukralozės ir acesulfamo kalio.

Kiek kofeino yra porcijoje?

Vienoje „BlackWolf“ porcijoje yra 200 mg kofeino – maždaug du puodeliai kavos. Tai yra maždaug pusė suaugusiems rekomenduojamos 400 mg paros dozės.

„BlackWolf“ yra daugiau kofeino nei daugelyje kitų žaidimų gėrimų. Tai pakankamai didelis kiekis, kad suteiktų jums daugiau naudos, tačiau pakankamai mažas, kad galėtumėte mėgautis dviem arba viena porcijomis BlackWolf per dieną, neviršijant kofeino rekomenduojamos normos iš kitų šaltinių .

Jei esate jautrus kofeinui arba jums buvo patarta vengti kofeino, rekomenduojame išbandyti mūsų vaisių punšo skonį be kofeino.

Kokio kofeino yra BlackWolf?

BlackWolf sudėtyje yra bevandenio kofeino. Tai kofeinas, išgaunamas iš tų pačių augalų kaip ir įprastas kofeinas, o po to dehidratuojamas, kad būtų pašalintas vandens kiekis. Taip gaunama grynesnė ir stipresnė kofeino forma.

Ar yra kokių nors šalutinių poveikių?

BlackWolf nesukelia žinomo šalutinio poveikio, kai naudojamas pagal rekomendacijas. Kadangi BlackWolf iš pradžių buvo sukurtas kaip prieš treniruotinis, jame yra beta-alanino, amino rūgšties, kuri pagerina pratimų efektyvumą. Kai pradeda veikti beta-alaninas, galite pastebėti nedidelį dilgčiojimo pojūtį odoje. Tai visiškai normalu.

Ar tinka visiems gerti?

Nerekomenduojame BlackWolf, jei esate nėščia arba maitinate krūtimi. Taip pat rekomenduojame pasitarti su gydytoju, jei jūs ar jūsų šeima turėjo kepenų ar širdies problemų arba vartojate kokių nors vaistų. Jei esate jautrus kofeinui arba jums buvo patarta vengti kofeino, neturėtumėte vartoti BlackWolf žaliųjų obuolių ar mėlynųjų aviečių skonių. Vietoj to siūlome išbandyti mūsų vaisių punšo skonį be kofeino.

BlakWolf neturėtų naudoti jaunesni nei 18 metų asmenys.

Kaip naudoti BlackWolf?

Sumaišykite vieną kaušelį BlackWolf su vandeniu ir išgerkite 15–30 minučių prieš žaisdami.

Kiek laiko užtrunka suveikti?

Jūs turėtumėte pradėti naudotis BlackWolf poveikiu per 30 minučių. Norėdami pasiekti geriausių rezultatų, rekomenduojame išgerti 15–30 minučių prieš žaisdami.

Ar galiu jį naudoti kaip prieš treniruotę?

Absoliučiai taip. „BlackWolf“ iš pradžių buvo sukurta kaip prieštreniruotinė, skirta palaikyti energiją, susikaupimą ir ištvermę mankštos metu. Tačiau dėl energijos didinimo ir nootropinių ingredientų jis puikiai tinka ir žaidėjams.

Kiek laiko trunka pristatymas?

Visą informaciją apie pristatymo ir pristatymo laiką rasite čia.

Užsakyti galite čia

Review winn dritac standard dark grey (set of 8) new. Cookielawinfo checkbox performance.