RDTrend logo PRADINIS PAPILDAI SVEIKATAI GROŽIUI
brutalforce abulk

BrutalForce ABULK

Legalūs anaboliniai steroidai. ABULK imituoja Oxymethalone (žinomas kaip Anadrol, vienas iš galingiausių galimų anabolinių steroidų) poveikį. Su ABULK negaunate neigiamo šalutinio poveikio, kaip vartojant Anadrol. „ABULK“ išstumia daugiau deguonies į raumenis, o tai lemia daugiau rezultatų iš kiekvieno pakartojimo! Tai padeda sumažinti nuovargį ir padidinti raumenų masę.

ABULK ( Anadrol ) BrutalForce

Legalūs anaboliniai steroidai ABULK imituoja Oxymethalone (žinomas kaip Anadrol, vienas iš galingiausių galimų anabolinių steroidų) poveikį. Su ABULK negaunate neigiamo šalutinio poveikio, kaip vartojant Anadrol. „ABULK“ išstumia daugiau deguonies į raumenis, o tai lemia daugiau rezultatų iš kiekvieno pakartojimo! Tai padeda sumažinti nuovargį ir padidinti raumenų masę.

KODĖL ABULK ?

Kai raumenys gauna daugiau deguonies, jūs ne tik išvengiate nuovargio, bet ir turite daugiau jėgų pratimų pakartojimams, leidžiančius sportuoti ilgiau. Kelkite didesnį svorį ir greičiau auginkite raumenis naudodami ABULK. ABULK padidina raudonųjų kraujo kūnelių gamybą, leidžiant daugiau deguonies patekti į raumenis.

„ABULK“ priverčia deguonį patekti į jūsų raumenis, suteikdamas ypatingą energijos antplūdį, leidžiantį geriau pasirodyti, greičiau atsigauti ir pakelti rimtą svorį.